CUKRAŘINA

CUKRÁŘSKÉ TVOŘENÍ      

K naší veliké radosti se nám v roce 2020 podařilo otevřít malou řemeslnou cukrárnu a výrobnu. Každý den tak pro Vás pečeme jedinečné, hlavně čerstvé a z poctivých surovin dorty, dezerty, koláče a další dobroty, které si můžete dát ke kávě v naší pražírně hned vedle.

Najdete u nás hlavně klasiku, jako je věneček, větrník, laskonka, špička, atd, ale umíme i moderní dezerty typu cheesecake, red velvet, cup cakes, cookie cups,... nebo i bezlepkové či vegan dorty a zákusky. 

Veškeré naše dobroty jsou ručně vyráběné a tudíž i originální :). Stejně jako u naší kávy i zde dbáme na kvalitu a čerstvost surovin.  Nepoužíváme žádné stabilizátory, umělé konzervanty nebo ztužené rostlinné tuky.  

Zákusky z denní nabídky v kavárně Vám také rádi zabalíme s sebou domů nebo Vám rádi upečeme na přání - na svatbu, narozeniny nebo pro jinou sladkou příležitost :)

Pokud budete mít zájem o objednání dortu, ozvěte se nám na tel. 739 079 214.  Ceny jsou individuální a odvíjí se od použitých surovin a složitosti dortů. Rádi i poradíme. Ideální doba je minimálně 3dny předem. Kratší termín je po dohodě. Naši výrobu můžete sledovat na: 

https://www.facebook.com/www.rostakafe.cz/

https://www.instagram.com/rostakafe/