CUKRÁŘSKÁ VÝROBA

K naší veliké radosti se nám letos podařilo vytvořit malou řemeslnou cukrárnu a výrobnu. Každý den tak pro Vás pečeme čerstvé dorty, dezerty, koláče a další dobroty, které si můžete dát v naší kavárně, která je hned vedle.

Najdete u náš jak klasiku (věneček, větrník, laskonka, špička, atd), tak i moderní dezerty (cheesecake, red velvet, cupcake, atd). Umíme i bezlepkové či raw varianty. 

Veškeré naše dobroty jsou ručně vyráběné a tudíž i originální :). Stejně jako u naší kávy i zde dbáme na kvalitu a čerstvost surovin.  Nepoužíváme žádné stabilizátory, umělé konzervanty nebo ztužené rostlinné tuky. 

 

Zákusky z denní nabídky v kavárně Vám také rádi zabalíme s sebou domů nebo Vám rádi upečeme na přání - na svatbu, narozeniny nebo pro jinou sladkou příležitost :)

Pokud budete mít zájem o objednání dortu, ozvěte se nám na tel. 739 079 214.  Ceny se odvíjí od použitých surovin a složitosti dortů. Rádi i poradíme. Ideální doba je minimálně 3dny předem. Kratší termín je po dohodě. Naši výrobu můžete sledovat na: 

https://www.facebook.com/www.rostakafe.cz/

https://www.instagram.com/rostakafe/

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...